I-V – 9:00 – 20:00 val., VI – 10:00 - 13:00 val. VII – nedirbame
SLAPUKŲ POLITIKA

UAB Sanus Axis (toliau – Įmonė) rūpinasi Jūsų duomenų saugumu. Esame įsipareigoję saugoti bei atsakingai tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Šiame dokumente pateikiame informaciją apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis naudodami slapukus (angl. – Cookies).

Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų apsaugą.

1. SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

1. 1. Įmonės interneto svetainėje naudojami slapukai – mažos tekstinės informacijos daleles, kurios yra automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos asmens kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje. Slapukai naudojami su tikslu gerinti naršymo patirtį svetainės lankytojams, analizuoti svetainės lankytojų srautus bei elgesį interneto svetainėje.

1. 2. Įmonė interneto svetainėje naudoja slapukus su tikslu tobulinti ir gerinti svetainės lankytojų patirtį.

1. 3. Įmonės interneto svetainėje gali būti naudojamos šios slapukų rūšys:

1. 3. 1. Techniniai slapukai – padeda svetainės lankytojui rodyti svetainę ir jos turinį, padeda užtikrinti interneto svetainės funkcionalumą. Techniniai slapukai būtini tinkamam interneto svetainės funkcionalumui.

1. 3. 2. Funkciniai slapukai – naudojami siekiant padėti svetainės lankytojui naudotis Įmonės interneto svetaine, prisiminti naršymo metu atliktus pasirinkimus ir pageidavimus. Funkciniai slapukai nėra būtini, kad interneto svetainė galėtų pilnai funkcionuoti, tačiau jie prideda funkcionalumo ir pagerina Jūsų naudojimosi Įmonės interneto svetaine patirtį.

1. 3. 3. Analitiniai slapukai – naudojami siekiant gauti informaciją apie tai, kaip svetainės lankytojai naudoja Įmonės interneto svetainę. Tai reikalinga tam, kad galėtumėme Įmonės interneto svetainę optimizuoti bei ją pagerinti. Analitinių slapukų pagalba galime rinkti duomenis apie jūsų peržiūrėtus internetinius puslapius, iš kurių puslapių atėjote, kokius el. laiškus atvėrėte ir į kuriuos sureagavote bei informaciją apie datą ir laiką. Tai taip pat reiškia, kad galime naudoti informaciją apie Jus ir tai, kaip naudojate šią svetainę, pavyzdžiui, apsilankymo dažnumą, paspaudimų skaičių tam tikrame puslapyje, naudotus paieškos žodžius ir kt.

1. 3. 4. Komerciniai slapukai (tiksliniai arba reklaminiai slapukai) – naudojami siekiant pateikti suasmenintą reklama Įmonės interneto svetainės lankytojui. Tai vadinama „pakartotine rinkodara“, kuri pagrįsta naršymo veiksmais, pavyzdžiui, jūsų ieškotomis, peržiūrėtomis prekėmis ir/ar paslaugomis.

1. 4. Prieigą prie statistinių duomenų apie Įmonės svetainės lankytojus turi Įmonės darbuotojai, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą.

1. 5. Prieigą prie techninių įrašų taip pat gali turėti Įmonės partneriai, kurie teikia Įmonės interneto svetainės turinio valdymo įrankius.

1. 6. Slapukais surinkti duomenys Įmonėje yra saugomi ne ilgiau, negu reikia duomenų tvarkymo tikslams pasiekti arba ne ilgiau nei to reikalauja duomenų subjektai ir (ar) numato teisės aktai.

1. 7. Išsamesnę informaciją apie slapukus galite rasti adresu: org.

1. 8. Jeigu nesutinkate, kad mes naudotumėme slapukus, Jūs turite galimybę pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus bei kontroliuoti slapukų kiekį. Naudingas nuorodas, kaip atsisakyti slapukų, rasite žemiau:

2. INTERNETO SVETAINĖJE NAUDOJAMŲ SLAPUKŲ APRAŠYMAI
Slapuko pavadinimas Slapuko tikslo aprašymas Tiekėjas Galiojimas
PHPSESSID Šis slapukas yra sukurtas PHP programoms. Slapukas išsaugo ir identifikuoja unikalų lankytojo seanso ID, kad būtų galima valdyti lankytojo sesijas svetainėje. Slapukas yra seanso slapukas ir bus ištrintas uždarius visus naršyklės langus. sanusaxis.lt Sesijos metu
YSC „Youtube“ nustato šį slapuką, kad būtų galima stebėti įterptųjų vaizdo įrašų peržiūras „YouTube“ puslapiuose. .youtube.com Sesijos metu
VISITOR_INFO1_LIVE „YouTube“ nustato šį slapuką, kad išmatuotų pralaidumą, nustatant, ar lankytojas gauna naują, ar seną grotuvo sąsają. .youtube.com 5 mėnesiai ir 27 dienos
trx_addons_is_retina „ThemeREX“ nustato šį slapuką, kad nustatytų, ar lankytojas turi tinklainės ekraną. sanusaxis.lt 1 metai
VISITOR_PRIVACY_METADATA Nėra aprašymo. .youtube.com 5 mėnesiai ir 27 dienos
CONSENT „YouTube“ nustato šį slapuką per įterptus „YouTube“ vaizdo įrašus ir registruoja anoniminius statistinius duomenis. .youtube.com 2 metai